€ 1,20*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9885759
EAN:
4008496556465
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Varta Super Heavy Duty AA Mignon
Voor velen is Varta de belichaming van batterij . Hoogwaardige en constante technologische ontwikkeling op het gebied van batterijen en oplaadbare batterijen. Varta produceert nu ook andere producten zoals opladers, powerbanks, draadloze opladers en zaklampen.
- Batterijrecycling voor duurzaamheid
- Meer dan 130 jaar ervaring
De VARTA SUPER HEAVY DUTY geeft je langdurige energie. Deze serie wordt gebruikt op het gebied van zaklampen of horloges.
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 2006101304 |
| Breedte: | 0 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.2Ah |
| Categorie: | AA batterij |
| Fabrikantcode: | 2006101304 |
| Gewicht: | 1,034 |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Varta Household |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | Super Heave Duty |
| Spanning in volt: | 1.5 |
| Techniek: | Zinc-Carbon |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |