€ 52,70*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882030
EAN:
4260668870070
Gewicht:
7.9 kg
Afmetingen:
166mm x
175mm x
125mm
(L x B x H)
UPS-batterij Universal Power 12V 26Ah
Universal Power staat voor krachtige en betrouwbare AGM-batterijen. De 26Ah accu wordt gebruikt in UPS-systemen, brandalarmsystemen en alarmsystemen.Voordelen: lekvrije en onderhoudsvrije loodzuuraccu snel opladen dankzij AGM-technologie stabiele, schokbestendige behuizing lage zelfontlading, ca. 3% per maand LI >
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | UPS12-26 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 26Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | UPS12-26 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 7.9 kg |
| Hoogte: | 125 mm |
| Lengte: | 166 mm |
| Merk: | Universal Power |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F13 (M5) |
| Productlijn: | UPS |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |