€ 116,58*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882416
EAN:
4260668870384
Gewicht:
22 kg
Afmetingen:
350mm x
167mm x
183mm
(L x B x H)
Universal Power 12V 80Ah AGM loodzuuraccu, cyclusbestendig
De Universal Power-accus met klepgestuurde AGM-technologie (Absorbent Glass Mat) zijn bijzonder geschikt voor het gebruik van cyclische toepassingen lager, wat betekent dat ze indien nodig grotere hoeveelheden elektriciteit aan consumenten kunnen leveren.Toepassingsgebieden: Medische technologie / revalidatietechnologie Zeil- en elektrische boten Caravans / stacaravans Zonnesystemen
Eigenschappen:
Absorbent Glass Mat (AGM) technologie onderhoudsvrij (geen water bijvullen) gesloten, klepgestuurd (VRLA) zeer lage zelfontlading , <3% per maand zeer lange levensduur lage interne weerstand 450-550 cycli bij 75% ontladingsdiepte
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | UPC12-80 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 167 mm |
| Capaciteit in Ah: | 67Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | UPC12-80 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 22 kg |
| Hoogte: | 183 mm |
| Lengte: | 350 mm |
| Merk: | Universal Power |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F11 (M6) |
| Productlijn: | UPC |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |