€ 212,38*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882417
EAN:
4260668870391
Gewicht:
30 kg
Afmetingen:
330mm x
172mm x
222mm
(L x B x H)
Universal Power 12V 120Ah AGM lood-zuur batterij, cyclusbestendig
De Universal Power-batterijen met klepgestuurde AGM-technologie (Absorbent Glass Mat) zijn bijzonder geschikt voor het gebruik van cyclische toepassingen.
In vergelijking met gel-batterijen is de interne weerstand van de AGM-batterijen duidelijk lager, wat betekent dat ze indien nodig grotere hoeveelheden elektriciteit aan consumenten kunnen leveren.
Toepassingsgebieden:
- Medische technologie / revalidatietechnologie
- Zeil- en elektrische boten
- Caravans / stacaravans
- Zonnesystemen
Eigenschappen:
- Absorbent Glass Mat (AGM) technologie
- onderhoudsvrij (geen water bijvullen)
- gesloten, klepgestuurd (VRLA)
- zeer lage zelfontlading , & lt 3% per maand
- zeer lange levensduur
- lage interne weerstand
- 450-550 cycli bij 75% ontlading
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | UPC12-120 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 172 mm |
| Capaciteit in Ah: | 120Ah |
| Categorie: | Golfkar accu, Lift accu, Quad accu, Scooter accu, Scootmobiel accu, Traplift accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | UPC12-120 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 30 kg |
| Hoogte: | 222 mm |
| Lengte: | 330 mm |
| Merk: | Universal Power |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | F13 (M5) |
| Productlijn: | UPC |
| Schakelschema: | 1 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Stationaire accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |