€ 129,61*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9882245
EAN:
4260668870162
Gewicht:
24.5 kg
Afmetingen:
353mm x
175mm x
190mm
(L x B x H)
Solarbatterij, voedingsbatterij 12V 120Ah (C100), 105Ah (C20)
Deze voedingsbatterij heeft een onverslaanbare prijs-prestatieverhouding. De robuuste cyclische batterij is geoptimaliseerd voor hoge laad- en ontlaadcycli. Door de lage zelfontlading heeft de accu een goede houdbaarheid. Als de loodaccu enkele maanden niet wordt gebruikt, moet deze van tijd tot tijd worden opgeladen met een oplader.
Toepassingen:
- Zonnesystemen
- Zeil- en elektrische boten
- Stacaravans en caravans
Voordelen:
- Lange levensduur
- Hoge afvoercapaciteit
- Lage zelfontlading
- Onderhoudsvrij
- Cyclusbestendig
- Gevuld en opgeladen
Vervangt de volgende typen FF 12080 1, 957 51, 957 52, LFD90
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | UPA12-120 |
| Bodembevestiging: | B13 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 120Ah |
| Categorie: | Auto accu, Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Quad accu |
| Fabrikantcode: | UPA12-120 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 24.5 kg |
| Hoogte: | 190 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 800 EN |
| Lengte: | 353 mm |
| Merk: | Universal Power |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | AP |
| Productlijn: | UPA |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Semi tractie accu, Startaccu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |