€ 9,34*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Ultralife UHE-ER26500-H spoelcel - C ronde cel lithiumthionylchloride 3,6V 9,0 Ah
De Lithiumthionylchloride C-cel van Ultralife, de wereldmarktleider op het gebied van lithium 9V-blokken -Batterijen voor rookmelders. De lithiumthionylchloride-batterij die wordt gebruikt in moderne elektrische apparaten. Het is een primaire batterij (niet oplaadbaar).
Lage zelfontlading, hoge energiedichtheid, stalen behuizing, geschikt voor bedrijfstemperaturen van -55 / + 85C.
Toepassingsgebieden:
Meettechniek
Radiomodules
Automatische leessystemen
Geheugenback-up
GPS
Alarmsystemen
Beveiligingstechnologie
Industriële toepassingen
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 volt
Systeem: lithiumthionylchloride
Max. Permanente ontlaadstroom 200mA
Max. Korte ontladingsstroom tot 400 mA
Afmetingen: 50 x 26 (HxØ / mm)
Celgrootte: C
Vermogen: 9000 mAh
Fabrikant: Ultralife
Gevaarlijke goederen volgens UN3090 lithiumbatterijen!
Alternatief voor Saft LS26500
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | UHE-ER26500 |
| Breedte: | 26 mm |
| Capaciteit in Ah: | 9Ah |
| Categorie: | C batterij, Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | UHE-ER26500 |
| Gewicht: | 0.054 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 50 mm |
| Merk: | Ultralife |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | UHE |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | Li-SOCI2 |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij, Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |