€ 103,31*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880279
EAN:
4250889643522
Gewicht:
0.561 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Club Car 48V Connector voor the lader
De kabel (1600mm) heeft een Anderson tab connector SB50 aan de zijkant voor de lader. Controleer of uw oplader ook is uitgerust met een platte SB50-stekker.
Pinbezetting:
wit - Plusleitung
zwart - minlijn
groen - veiligheidsspeld
De kabel (1600mm) heeft een Anderson tab connector SB50 aan de zijkant voor de lader. Controleer of uw oplader ook is uitgerust met een platte SB50-stekker.
Pinbezetting:
wit - Plusleitung
zwart - minlijn
groen - veiligheidsspeld
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 147TA6135 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 147TA6135 |
| Gewicht: | 0.561 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | TVH Parts |
| Productlijn: | Plug |
| Spanning in volt: | 48V |