€ 111,99*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880501
EAN:
4250889654924
Gewicht:
0.518 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
EZ-GO 48V plug incl. Anderson SB50 op 160cm kabel
Pin toewijzing:wit - plus kabel
zwart - min kabel
groen - borgpen
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 147TA6132 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | 147TA6132 |
| Gewicht: | 0.518 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | TVH Parts |
| Productlijn: | Plug |
| Spanning in volt: | 48V |