€ 1,85*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880228
EAN:
4250889653071
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
323mm x
168mm x
235mm
(L x B x H)
Draagriem voor 6V- en 8V-batterijen Trojan-batterijen en DC-serie
De rubberen riem met haak maakt het gemakkelijker om de tractiebatterijen van de Q-Batteries DC-typen en de Trojan-batterijen te vervoeren.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | TRJ-N0127 |
| Breedte: | 168 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | TRJ-N0127 |
| Gewicht: | 25 kg |
| Hoogte: | 235 mm |
| Lengte: | 323 mm |
| Merk: | Trojan |
| Productlijn: | Draagriem |