€ 1.667,73*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879378
EAN:
4250889616595
Gewicht:
226 kg
Afmetingen:
262mm x
181mm x
281mm
(L x B x H)
Vervangende accu voor Merken van het merk Snorkel-model UNO 41E
(accu in de vorm van een deep cycle acid-accu)
De benodigde accus worden bij deze set gekocht.
Deze accus zijn betrouwbaar en batterijen met een lange levensduur van het bekende merk Trojan.
(accu in de vorm van een deep cycle acid-accu)
De benodigde accus worden bij deze set gekocht.
Deze accus zijn betrouwbaar en batterijen met een lange levensduur van het bekende merk Trojan.
| Aantal stuks: | 8 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879378 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 181 mm |
| Capaciteit in Ah: | 225Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Golfkar accu, Hoogwerker accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | T-105 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 226 kg |
| Hoogte: | 281 mm |
| Lengte: | 262 mm |
| Merk: | Trojan |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | ELPT |
| Productlijn: | DC Flooded |
| Schakelschema: | 2 |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |