€ 1.250,80*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879405
EAN:
4250889616540
Gewicht:
170 kg
Afmetingen:
262mm x
181mm x
281mm
(L x B x H)
Reserveaccu voor Zeber Zefer Modell ZLS-20n
(batterij in de vorm van een deep cycle acid-batterij)
die Six vereiste batterijen worden bij deze set gekocht.
Deze batterijen zijn betrouwbaar en batterijen met een lange levensduur van het bekende merk Trojan.
(batterij in de vorm van een deep cycle acid-batterij)
die Six vereiste batterijen worden bij deze set gekocht.
Deze batterijen zijn betrouwbaar en batterijen met een lange levensduur van het bekende merk Trojan.
| Aantal stuks: | 6 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879405 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 181 mm |
| Capaciteit in Ah: | 225Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Golfkar accu, Hoogwerker accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | T-105 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 170 kg |
| Hoogte: | 281 mm |
| Lengte: | 262 mm |
| Merk: | Trojan |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | ELPT |
| Productlijn: | DC Flooded |
| Schakelschema: | 2 |
| Spanning in volt: | 36V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |