€ 833,87*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879337
EAN:
4250889615925
Gewicht:
114 kg
Afmetingen:
262mm x
181mm x
281mm
(L x B x H)
Reserveaccu voor Liften van het merk Genie Scissor lift GS-1530
(batterij in de vorm van een deep-cycle zuurbatterij)
De benodigde vier benodigde batterijen worden bij deze set gekocht.
Deze batterijen zijn Betrouwbare en duurzame batterijen van het gerenommeerde merk Trojan.
(batterij in de vorm van een deep-cycle zuurbatterij)
De benodigde vier benodigde batterijen worden bij deze set gekocht.
Deze batterijen zijn Betrouwbare en duurzame batterijen van het gerenommeerde merk Trojan.
| Aantal stuks: | 4 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879337 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 181 mm |
| Capaciteit in Ah: | 225Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Golfkar accu, Hoogwerker accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | T-105 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 114 kg |
| Hoogte: | 281 mm |
| Lengte: | 262 mm |
| Merk: | Trojan |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | ELPT |
| Productlijn: | DC Flooded |
| Schakelschema: | 2 |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |