€ 416,93*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879370
EAN:
4250889615857
Gewicht:
58 kg
Afmetingen:
262mm x
181mm x
281mm
(L x B x H)
Vervangende accu-pack voor liften van het merk Niftylift Model TM24
(accu als deep-cycle zuuraccu)
Beide benodigde accus worden met deze set aangeschaft.
Deze accus zijn Betrouwbare en duurzame batterijen van het gerenommeerde merk Trojan.
(accu als deep-cycle zuuraccu)
Beide benodigde accus worden met deze set aangeschaft.
Deze accus zijn Betrouwbare en duurzame batterijen van het gerenommeerde merk Trojan.
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879370 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 181 mm |
| Capaciteit in Ah: | 225Ah |
| Categorie: | Boot accu, Camper accu, Caravan accu, Golfkar accu, Hoogwerker accu, Zonnepaneel accu |
| Fabrikantcode: | T-105 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 58 kg |
| Hoogte: | 281 mm |
| Lengte: | 262 mm |
| Merk: | Trojan |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | ELPT |
| Productlijn: | DC Flooded |
| Schakelschema: | 2 |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Zuur |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |