€ 6,26*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9881322
EAN:
4250889662349
Gewicht:
0.02 kg
Afmetingen:
33.5mm x
14.7mm x
0mm
(L x B x H)
Tadiran SL 761 S ER - AA ronde cel lithiumthionylchloride
De lithiumthionylchloride-batterij die wordt gebruikt in moderne elektrische apparaten. Het is een primaire batterij (niet oplaadbaar).
Toepassingsgebieden:
Meettechnologie en nbsp
Geheugenback-up
Alarmsystemen
Beveiligingstechnologie
Industriële toepassingen
Technische gegevens:
Voltage: 3,6 volt
Systeem: lithiumthionylchloride
Afmetingen: 33.5x14.7 (HxØ / mm)
Celgrootte: 2 / 3 AA
Vermogen: 1500 mAh < BR> Fabrikant: Tadiran
De lithiumthionylchloride-batterij die wordt gebruikt in moderne elektrische apparaten. Het is een primaire batterij (niet oplaadbaar).
Toepassingsgebieden:
Meettechnologie en nbsp
Geheugenback-up
Alarmsystemen
Beveiligingstechnologie
Industriële toepassingen
Technische gegevens:
Voltage: 3,6 volt
Systeem: lithiumthionylchloride
Afmetingen: 33.5x14.7 (HxØ / mm)
Celgrootte: 2 / 3 AA
Vermogen: 1500 mAh < BR> Fabrikant: Tadiran
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SL 761 S |
| Breedte: | 14.7 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.5Ah |
| Categorie: | Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | SL 761 S |
| Gewicht: | 0.02 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 33.5 mm |
| Merk: | Tadiran |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | SL |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | Li-SOCI2 |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |