€ 483,08*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877871
EAN:
4250889617592
Gewicht:
63 kg
Afmetingen:
470mm x
465mm x
870mm
(L x B x H)
Q-Batteries oplader 50Hz 24V 120A (zonder stekker)
De goedkope en robuuste Q-Batteries driefasige oplader is optimaal ontworpen voor het opladen van 24V loodaccus in industriële vrachtwagens (bijv. vorkheftrucks, tractoren, Transportwagens) die worden gebruikt in éénploegendienst. Deze oplader werkt microprocessorgestuurd en dus zeer effectief en economisch, waardoor de levensduur van de batterij en de beschikbare capaciteit aanzienlijk worden verbeterd en geoptimaliseerd.bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
toepassingen:
hefplatforms
trekkers
vorkheftrucks
Eigenschappen:
U > kostenbesparend
geschikt voor loodaccus (nat)
oplaadtijd 10-12 uur
bescherming tegen overlading
50Hz oplader
gegevensweergave
technische gegevens:
< / U> Aanbevolen accucapaciteit (min.): 625Ah
Aanbevolen accucapaciteit (max.): 720Ah
Netspanning: 400V +/- 5%
Spanning: 24V
maximale laadstroom: 120A
Kenmerk: WA
Afmetingen (LxBxH): 470x465x870mm
Aansluiting: zonder netvoeding en batterijstekker - wij bieden u op verzoek graag de oplader aan met de passende stekker voor uw tractiebatterij.
Geef bij uw bestelling aan voor welke laadcurve de lader moet worden geconfigureerd, wordt standaard een versie geleverd voor zure of natte accus.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SE24120 |
| Breedte: | 465 mm |
| Capaciteit in Ah: | 600-730Ah |
| Categorie: | Heftruck acculader |
| Fabrikantcode: | SE24120 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 63 kg |
| Hoogte: | 870 mm |
| Laadstroom in Ah: | 120 |
| Lengte: | 470 mm |
| Merk: | T.C.E. Srl |
| Productlijn: | SE lader |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Zuur |