€ 334,98*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9882057
EAN:
4250889662240
Gewicht:
3.7 kg
Afmetingen:
210mm x
280mm x
88mm
(L x B x H)
Geïntegreerde lader 24V 50A
Deze oplader is ontworpen voor gebruik in elektrische voertuigen en kan in het voertuig worden gemonteerd.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | ON2450 |
| Breedte: | 280 mm |
| Capaciteit in Ah: | NBAh |
| Categorie: | Heftruck acculader |
| Fabrikantcode: | ON2450 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 3.7 kg |
| Hoogte: | 88 mm |
| Laadstroom in Ah: | 50 |
| Lengte: | 210 mm |
| Merk: | T.C.E. Srl |
| Productlijn: | ON lader |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | AGM, Gel, Zuur |