€ 67,71*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877370
EAN:
4250889638092
Gewicht:
8 kg
Afmetingen:
166mm x
175mm x
125mm
(L x B x H)
BIIE-VIies batterij (AGM) 12V 24Ah (C20), gesloten, onderhoudsvrij (3-5 jaar), afmetingen 166 x 175 x 125 mm, M5 binnendraad, VdS G104071
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SB 12-24 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 175 mm |
| Capaciteit in Ah: | 24Ah |
| Categorie: | Beveiliging accu, Noodverlichting accu, UPS Accu |
| Fabrikantcode: | SB12-24 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 8 kg |
| Hoogte: | 125 mm |
| Lengte: | 166 mm |
| Merk: | Sun Battery |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | M5 |
| Productlijn: | SB |
| Schakelschema: | |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | AGM |
| Type (soort): | Deep-Cycle accu, Reserve accu |
| Vooraf opgeladen: | Ja |