€ 115,08*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879245
EAN:
4250889625511
Gewicht:
2 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Schaltbau Dose Euro Din 320A stopcontact 95mm² stopcontact grijs met eindafleider, gemonteerd
stopcontact voor montage op de batterij
Alleen absoluut betrouwbare, hoogwaardige en veerkrachtige plug-in apparaten garanderen de betrouwbare en verliesarme levering van elektrische energie tussen de batterijen en voertuig en bieden dus maximale betrouwbaarheid en veiligheid in bedrijf.
Technische gegevens:
- EN 1175-1, DIN 43589
- 320A / 150V
- Zuurbestendige connector
- koppeling gemonteerd
- hoofdcontact 70mm²
- trekontlasting
- grijze codeerstift
- grijze handgreep
- eindgeleider 1500mm
stopcontact voor montage op de batterij
Alleen absoluut betrouwbare, hoogwaardige en veerkrachtige plug-in apparaten garanderen de betrouwbare en verliesarme levering van elektrische energie tussen de batterijen en voertuig en bieden dus maximale betrouwbaarheid en veiligheid in bedrijf.
Technische gegevens:
- EN 1175-1, DIN 43589
- 320A / 150V
- Zuurbestendige connector
- koppeling gemonteerd
- hoofdcontact 70mm²
- trekontlasting
- grijze codeerstift
- grijze handgreep
- eindgeleider 1500mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879245 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | LV320A |
| Gewicht: | 2 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 320 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Schaltbau |
| Pooluitvoering: | 70mm |
| Productlijn: | Schakelaar |