€ 203,99*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9879243
EAN:
4250889625504
Gewicht:
2 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Schaltbau Dose Euro Din 320A stopcontact 95mm² grijs met eindgeleider, gemonteerd
stopcontact voor montage op de batterij
Alleen absoluut betrouwbare, hoogwaardige en veerkrachtige connectoren garanderen de betrouwbare en verliesarme toevoer van elektrische energie tussen de batterij en Voertuig en bieden dus maximale betrouwbaarheid en veiligheid tijdens gebruik.
Technische gegevens:
- EN 1175-1, DIN 43589
- 320A / 150V
- Zuurbestendig plug-in apparaat
- Koppeling gemonteerd
- hoofdcontact 95mm²
- trekontlasting
- grijze codeerstift
- grijze handgreep
- eindgeleider 1500mm
stopcontact voor montage op de batterij
Alleen absoluut betrouwbare, hoogwaardige en veerkrachtige connectoren garanderen de betrouwbare en verliesarme toevoer van elektrische energie tussen de batterij en Voertuig en bieden dus maximale betrouwbaarheid en veiligheid tijdens gebruik.
Technische gegevens:
- EN 1175-1, DIN 43589
- 320A / 150V
- Zuurbestendig plug-in apparaat
- Koppeling gemonteerd
- hoofdcontact 95mm²
- trekontlasting
- grijze codeerstift
- grijze handgreep
- eindgeleider 1500mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879243 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | LV320A |
| Gewicht: | 2 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 320 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Schaltbau |
| Pooluitvoering: | 95mm |
| Productlijn: | Schakelaar |