€ 105,10*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879065
EAN:
4250889641191
Gewicht:
0.336 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Schaltbau-batterijaansluiting 320
incl. Hoofdcontactset 95mm² nominale stroom 320A
incl. Hoofdcontactset 95mm² nominale stroom 320A
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879065 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | LV320A |
| Gewicht: | 0.336 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 320 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Schaltbau |
| Pooluitvoering: | 95mm |
| Productlijn: | Schakelaar |