€ 32,84*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879062
EAN:
4250889639495
Gewicht:
0.25 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Schaltbau acculader 160 serie LV
Met de connectoren van de LV serie voldoen ze aan de eisen voor grotere stroomstromen.
incl. Hoofdcontactset 50mm², nominale stroom 160A
Met de connectoren van de LV serie voldoen ze aan de eisen voor grotere stroomstromen.
incl. Hoofdcontactset 50mm², nominale stroom 160A
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879062 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | LV160A |
| Gewicht: | 0.25 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Koudstartstroom (CCA): | 160 EN |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Schaltbau |
| Pooluitvoering: | 50mm |
| Productlijn: | Schakelaar |