€ 3,36*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879063
EAN:
4250889639662
Gewicht:
0.084 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Schaltbau-handvat zwart voor Schaltbbau LV 160A / 320A-aansluiting
geplaatst en vastgezet met 2 schroeven
geplaatst en vastgezet met 2 schroeven
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879063 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Handvat |
| Gewicht: | 0.084 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Schaltbau |
| Productlijn: | Handgreep |