€ 5,78*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879688
EAN:
4042883064577
Gewicht:
0.055 kg
Afmetingen:
43mm x
17mm x
0mm
(L x B x H)
Sanyo (FDK) Ni-MH 2150mAh HR-4 / 5Au 4 / 5A
Technische gegevens :
- 1,2 V
- 2150 mAh
- NiMH
Toepassingsgebieden :
- Gereedschapsbatterijen
- Medische toepassingen
- Toepassingen voor hoge temperaturen voor noodverlichting
- Andere toepassingen
Technische gegevens :
- 1,2 V
- 2150 mAh
- NiMH
Toepassingsgebieden :
- Gereedschapsbatterijen
- Medische toepassingen
- Toepassingen voor hoge temperaturen voor noodverlichting
- Andere toepassingen
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | SHR-4/5AU |
| Breedte: | 17 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.15Ah |
| Categorie: | Ni-MH batterij |
| Fabrikantcode: | SHR-4/5AU |
| Gewicht: | 0.055 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 43 mm |
| Merk: | Sanyo |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Productlijn: | FDK |
| Spanning in volt: | 1,2V |
| Techniek: | NiMH |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |