€ 8,60*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9884962
EAN:
4250889668952
Gewicht:
0.015 kg
Afmetingen:
0mm x
16.5mm x
33.4mm
(L x B x H)
Lithium Batterij Saft 17330
De lithium-thionylchloridebatterij wordt gebruikt in moderne elektronische apparaten. Het betreft een primaire batterij (niet oplaadbaar).Toepassingsgebieden:
-
Meettechniek
-
Geheugen back-up
-
Alarmsystemen
-
Beveiligingstechniek
-
Industriële toepassingen
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | LS17330 |
| Breedte: | 16.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 2.1Ah |
| Categorie: | Speciale batterij |
| Fabrikantcode: | 17330 |
| Gewicht: | 0.015 |
| Hoogte: | 33.4 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Saft |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | LS |
| Spanning in volt: | 3.6 |
| Techniek: | Li-SOCI2 |
| Type (soort): | Randapparatuur batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |