€ 10,66*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Saft VRE DL 5500 CFG 1.2V 5500mAh Ni-Cd 58.2 H x 32.15Ø mm KR-SC nikkel-cadmium
Technische gegevens:
< / U> - 1,2 V
- 5500 mAh
- minimale capaciteit volgens de fabrikant 5000 mAh
- 50 mm H x 25,20 mm Ø
- D-cel
- Ni-Cd
< BR> Toepassingsgebieden:
- Gereedschapsbatterijen
- Medische toepassingen
- Toepassingen voor hoge temperaturen voor noodverlichting
- Andere toepassingen
We willen erop wijzen dat wij allemaal Geleverde Ni-Cd-producten mogen alleen worden gebruikt voor de speciale gevallen die zijn goedgekeurd in de EU-verordening
2006/66 EG en als industriële batterijen.
NiCd-batterijen in noodverlichting, alarmsystemen en medische apparaten zijn ook toegestaan. Deze zijn nog steeds toegestaan ??in draadloze gereedschappen. Alle andere NiCd-apparaatbatterijen zijn verboden en mogen voor deze doeleinden niet op de markt worden gebracht.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | VRE5500 |
| Breedte: | 25.2 mm |
| Capaciteit in Ah: | 5.5Ah |
| Categorie: | Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | DL500 CFG |
| Gewicht: | 0.18 kg |
| Hoogte: | 50 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Saft |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | VRE |
| Spanning in volt: | 1,2V |
| Techniek: | NiCd |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |