€ 6,95*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879894
EAN:
4250889639600
Gewicht:
0.01 kg
Afmetingen:
0mm x
14.5mm x
25.2mm
(L x B x H)
Saft 14250 - 1 / 2AA lithium-thionylchloride met ronde cellen axiaal
De lithiumthionylchloride-batterij die wordt gebruikt in moderne elektrische apparaten. Het is een primaire batterij (niet oplaadbaar).
Toepassingsgebieden:
Meettechnologie en nbsp
Geheugenback-up
Alarmsystemen
Beveiligingstechnologie
Industriële toepassingen
< U>
Technische gegevens:
Spanning: 3,6 volt
Systeem: lithiumthionylchloride
Afmetingen: 25,2x14,5 (HxØ / mm)
Celgrootte: 1 / 2AA (1/2 Mignon)
Vermogen: 1200 mAh
Fabrikant: Saft
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | LS14250 axial |
| Breedte: | 14.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 1.2Ah |
| Categorie: | Lithium batterij |
| Fabrikantcode: | 14250 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 25.2 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Saft |
| Onderhoudsvrij: | Ja |
| Oplaadbaar: | Nee |
| Productlijn: | LS |
| Spanning in volt: | 3,6V |
| Techniek: | Li-SOCI2 |
| Type (soort): | Speciale batterij |
| Vooraf opgeladen: | Ja |