€ 71,29*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879771
EAN:
4250889636906
Gewicht:
0.5 kg
Afmetingen:
65mm x
58.7mm x
0mm
(L x B x H)
Q-Batteries laadstatusindicator 12V, 24V, 36V, 48V door SPE-indicator ULBF52RC
Batterijen kunnen alleen lang meegaan als ze voldoende zijn opgeladen. Dit ingebouwde laadstatusdisplay toont de exacte ontlaadstatus van uw zuur-, AGM- of GEL-batterij. De LED-stoplichtfunctie en de urenteller zijn gemakkelijk en direct in het voertuig te installeren en laten zien hoe goed de batterij is opgeladen en hoeveel uur de applicatie nog kan worden gebruikt. Als de batterijstatus kritiek is, treedt een voertuigvergrendeling in werking.Toepassingsgebieden:
is geschikt voor loodzuur-, gel- en AGM-batterijen in
vorkheftrucks,
pallettrucks,
reinigingsmachines ,
hefplatforms en
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor alle 12V, 24V, 36V en 48V loodaccus (zuur, gel en AGM)
bescherming tegen omgekeerde polariteit
LED-verkeerslichtfunctie-display
Autoslot in kritieke batterijtoestand
Urenteller
komt overeen met EEG 93/68 richtlijnen en 89/336 (EMC)
Technische gegevens:
Temperatuurbereik van - 10 ° C tot 50 ° C
Beschermingsklasse: IP65
Laadvermogen tot 8A (250 VAC)
Buitendiameter: 58,70 mm
Binnendiameter: 51,67 mm
Diepte: 65 mm
Verbinding: Molex 8 PIN
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | ULBF52RC |
| Breedte: | 58.7 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | ULBF52RC |
| Gewicht: | 0.5 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Laadstroom in Ah: | 8 |
| Lengte: | 65 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | Charge status indicator |
| Spanning in volt: | 12V, 24V, 36V, 48V |