€ 2.805,06*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9881207
EAN:
4250889659356
Gewicht:
61 kg
Afmetingen:
348mm x
665mm x
398mm
(L x B x H)
Kwaliteitsacculader 80V 150A voor stapelbatterijen en Tractiebatterijen
Deze hoogwaardige oplader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en powerfactor-correctiefilter (netfluctuaties worden gecompenseerd) maakt zacht opladen mogelijk voor alle 80V-loodaccus (zuur, gel, AGM), verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw accu. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten. Bijzonder geschikt voor het opladen van de volgende
-toepassingen:
vorkheftrucks
Palletwagen
reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur, gel, AGM (VRLA-technologie) accus (laadcurves) kan worden geselecteerd)
Laadcurven voor zuur-, AGM- en gelbatterijen selecteerbaar
Ongevoelig voor fluctuaties in de ingangsspanning
Laadcyclus begint met zachte start
Actieve arbeidsfactorcorrectie (arbeidsfactorcorrectiefilter)
Standaard Laadcurven: IUIa, IUUo, IUIU, Iua, Iuo, andere laadcurven aanpasbaar
Laadproces volledig gecontroleerd door de microprocessor
Compensatie van spanningsvallen over de lengte van de kabel
Max. Relatieve vochtigheid: 90%
Actieve koeling door middel van een ventilator
Thermische beveiliging tegen oververhitting
Grafische weergave: laadstroom, spanning, opgenomen Ah, duur van de laadcyclus, laadprofiel
Bescherming tegen omgekeerde polariteit, kortsluiting en overspanning
Vuurvaste behuizing UL 94-V0
Programmeerbaar via USB of via het display
Mogelijkheid om informatie over de laatste 300 oplaadcycli als een bestand op een USB-stick te laden
Technische gegevens:
Batterijcapaciteit: (8-9 uur oplaadtijd): 840-1030Ah (natte batterij)
Batterijcapaciteit: (10-12 uur oplaadtijd): 1350-1650Ah (natte batterij)
Spanning: 80V
Maximale laadstroom: 150A
Ingang: 400Vac-480Vac, 50Hz-60Hz
Temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
Beschermingsklasse: IP20
Afmetingen: 348x665x399mm
Aansluiting: zonder stekker - alstublieft op verzoek bieden wij de lader aan met de juiste stekker voor uw tractiebatterij.
Geef bij het bestellen aan voor welk laadkenmerk de oplader moet worden geconfigureerd. standaard wordt een versie geleverd voor zure of natte batterijen.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | GREENX 80-150 |
| Breedte: | 665 mm |
| Capaciteit in Ah: | 840-1030Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | GREENX 80-150 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 61 kg |
| Hoogte: | 398 mm |
| Laadstroom in Ah: | 100 |
| Lengte: | 348 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 80V |
| Techniek: | Lood |