€ 1.038,25*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877294
EAN:
4250889617530
Gewicht:
13.5 kg
Afmetingen:
180mm x
333.5mm x
520mm
(L x B x H)
Kwaliteits batterijlader 24V 100A voor stapelbatterijen en traction batterijen
Deze hoogwaardige oplader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en correctiefilter voor arbeidsfactor (schommelingen in het net worden gecompenseerd) maakt het voorzichtig opladen van alle soorten loodbatterijen (zuur, gel, AGM) mogelijk, verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw batterij. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten. Bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
toepassingen:
heftrucks
pallettrucks
reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur-, gel-, AGM-batterijen (VRLA-technologie) (laadcurves kunnen worden geselecteerd)
Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
Laadcyclus begint met zachte start
Laag stroomverbruik
Thermische beveiliging tegen oververhitting
Laadstatusweergave met LED
Bescherming tegen ompoling, kortsluiting en overspanning
Vuurvaste behuizing UL 94-V0
Programmeerbaar via USB of via het display
Technische gegevens:
Aanbevolen batterijcapaciteit (C5) 8h Oplaadtijd (min./max.): 560Ah / 690Ah
Aanbevolen batterijcapaciteit (C5) 12h oplaadtijd (min./max. ): 900Ah / 1100Ah
Spanning: 24V
Maximale laadstroom: 100A
Ingang: 85Vac-264Vac, 50Hz-60Hz
Temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
Beschermingsklasse: IP20 < BR> Afmetingen: 180x333.5x520mm
verbinding ss: met netstekker - zonder accustekker bieden wij u op verzoek graag de oplader aan met de juiste stekker voor uw tractiebatterij.
Geef bij uw bestelling aan voor welke laadcurve de oplader geconfigureerd moet worden, standaard een Versie voor zure en natte batterijen geleverd.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | GREEN4 24V 100A |
| Breedte: | 333.5 mm |
| Capaciteit in Ah: | 900-1100Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | GREEN4 24V 100A |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 13.5 kg |
| Hoogte: | 520 mm |
| Laadstroom in Ah: | 100 |
| Lengte: | 180 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |