€ 593,40*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879312
EAN:
4250889617790
Gewicht:
11.5 kg
Afmetingen:
475mm x
300mm x
180mm
(L x B x H)
Kwaliteit-batterijen 36V 40A oplader voor stapelbatterijen en tractiebatterijen
Deze hoogwaardige oplader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en powerfactor-correctiefilter (netwerkvibraties worden gecompenseerd) maakt zacht opladen mogelijk voor alle 36V-loodaccus (zuur, gel, AGM) en verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw accu. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager stroomverbruik dan conventionele apparaten.Bijzonder geschikt voor het opladen van de volgende
-toepassingen:
heftruck
pallettrucks < BR> reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur-, gel-, AGM-batterijen (VRLA-technologie) (laadcurves kunnen worden geselecteerd)
Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
Laadcyclus begint met Soft-Start
Laag stroomverbruik
Thermische beveiliging tegen oververhitting
Laadstatusweergave met LED
Bescherming tegen ompoling, kortsluiting en overspanning
Vuurvaste behuizing UL 94- V0
Technische gegevens:
Aanbevolen batterijcapaciteit (C5) 8 uur oplaadtijd (min./max.): 230 Ah / 280 Ah
Aanbevolen batterijcapaciteit (C5) 12 uur oplaadtijd ( min./max.): 360Ah / 440Ah
Spanning: 36V
Maximale laadstroom: 40A
Ingang: 85Vac-264Vac, 50Hz-60Hz
Temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
Beschermingsklasse: IP20
Afmetingen: 475x300x180mm
Aansluiting: zonder stekker - we bieden u op verzoek graag de oplader aan met de juiste stekker voor uw tractiebatterij.
Geef de uwe Bestel voor welke laadkarakteristiek de lader moet worden geconfigureerd, een versie voor zure of natte batterijen wordt standaard geleverd.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | GREEN2 36V 40A |
| Breedte: | 300 mm |
| Capaciteit in Ah: | 360-440Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | GREEN2 36V 40A |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 11.5 kg |
| Hoogte: | 180 mm |
| Laadstroom in Ah: | 40 |
| Lengte: | 475 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 36V |
| Techniek: | Lood |