€ 627,07*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877292
EAN:
4250889617523
Gewicht:
11.5 kg
Afmetingen:
475mm x
300mm x
180mm
(L x B x H)
Lader van kwaliteitsbatterijen 24V 60A en nbspvoor stapelbatterijen en Tractiebatterijen
Deze hoogwaardige lader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en correctiefilter voor arbeidsfactor (schommelingen in het net worden gecompenseerd) maakt het voorzichtig opladen van alle soorten loodbatterijen (zuur, gel, AGM) mogelijk, verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw batterij. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten. Bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
toepassingen:
heftrucks
pallettrucks
reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur-, gel-, AGM-batterijen (VRLA-technologie) (laadcurves kunnen worden geselecteerd)
Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
Laadcyclus begint met zachte start
Laag stroomverbruik
Thermische beveiliging tegen oververhitting
Laadstatusweergave met LED
Bescherming tegen ompoling, kortsluiting en overspanning
Vuurvaste behuizing UL 94-V0
Technische gegevens:
Aanbevolen batterijcapaciteit (C5) 8h Oplaadtijd (min./max.): 340Ah / 410Ah
Aanbevolen batterijcapaciteit (C5) 12h oplaadtijd (min./max.): 540Ah / 660Ah
24V
maximale laadstroom: 60A
ingang: 85Vac-264Vac, 50Hz-60Hz
temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
beschermingsklasse: IP20
afmetingen: 475x300x180mm
aansluiting: zonder stekker - wij bieden u graag de oplader aan op aanvraag met de juiste stekker voor uw tractiebatterij.
Geef aan wanneer u bestelt voor welk laadkenmerk de lader moet worden geconfigureerd, een versie voor zure of natte batterijen wordt standaard geleverd.
< BR> Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | GREEN2 24V 60A |
| Breedte: | 300 mm |
| Capaciteit in Ah: | 560-660 Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | GREEN2 24V 60A |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 11.5 kg |
| Hoogte: | 180 mm |
| Laadstroom in Ah: | 60 |
| Lengte: | 475 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |