€ 278,76*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877219
EAN:
4250889617394
Gewicht:
3.5 kg
Afmetingen:
180mm x
310mm x
100mm
(L x B x H)
Kwaliteits-batterijlader 24V 35A / 40A voor stapelbatterijen, tractiebatterijen
Deze hoogwaardige oplader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en powerfactor-correctiefilter (netfluctuaties worden gecompenseerd) maakt zacht laden mogelijk voor alle 24V-loodaccus (zuur, gel, AGM), verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw accu. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten. Bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
toepassingen:
heftrucks
pallettrucks
reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur-, gel-, AGM-batterijen (VRLA-technologie) (laadcurves kunnen worden geselecteerd)
Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
Laadcyclus begint met zachte start
Laag stroomverbruik
Thermische beveiliging tegen oververhitting
Laadstatusindicator met LED
Bescherming tegen ompoling, kortsluiting en overspanning
Vuurvaste behuizing UL 94-V0
Technische gegevens:
Aanbevolen accucapaciteit 5u Oplaadtijd (min./max.): at 12V - 180 Ah / 360Ah bij 24V 250Ah / 320Ah
Aanbevolen accucapaciteit 20 uur oplaadtijd (min./max.): Bij 12V - 305Ah / 440Ah bij 24V 305Ah / 440Ah
Spanning: 12V / 24V
Maximale laadstroom: 35A / 40A
Ingang: 100Vac-240Vac, 50Hz-60Hz
Temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
Beschermingsklasse: IP30
afmetingen: 180x310x100mm
verbinding s: inclusief netstekker (beschermend contact) / zonder accustekker - wij bieden u op verzoek graag de oplader aan met de stekker die geschikt is voor uw tractiebatterij.
Geef bij het opladen aan voor welk laadkenmerk de oplader moet worden geconfigureerd, Standaard wordt een versie geleverd voor zuur of natte batterijen.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | CBHF2-XP 12/24V |
| Breedte: | 310 mm |
| Capaciteit in Ah: | 250-360Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | CBHF2-XP 12/24V |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 3.5 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Laadstroom in Ah: | 25-40 |
| Lengte: | 180 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 12V, 24V |
| Techniek: | Lood |