€ 405,45*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880793
EAN:
4250889656614
Gewicht:
3.5 kg
Afmetingen:
180mm x
310mm x
100mm
(L x B x H)
Kwaliteitsaccus 24 V 25 A oplader voor stapelbatterijen, tractiebatterijen
Deze hoogwaardige oplader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en powerfactor-correctiefilter (netfluctuaties worden gecompenseerd) maakt zacht laden mogelijk voor alle 24V-loodaccus (zuur, gel, AGM), verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw accu. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten.Bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
toepassingen:
heftrucks
pallettrucks
reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur-, gel-, AGM-batterijen (VRLA-technologie) (laadcurves kunnen worden geselecteerd)
Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
Laadcyclus begint met zachte start
Laag stroomverbruik
Thermische beveiliging tegen oververhitting
Laadstatusindicator met LED
Bescherming tegen ompoling, kortsluiting en overspanning
Vuurvaste behuizing UL 94-V0
Technische gegevens:
Aanbevolen accucapaciteit 5h Oplaadtijd (min./max.): 180Ah / 260Ah
Aanbevolen accucapaciteit 20 uur oplaadtijd (min./max.): 220Ah / 315Ah
Spanning: 24V
maximale laadstroom: 25A < BR> Input: 100Vac-240Vac, 50Hz-60Hz
Temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
Beschermingsklasse: IP30
Afmetingen: 180x310x100mm
Aansluiting: inclusief stekker / zonder batterijconnector - we bieden u graag aan Hen de oplader op aanvraag met de juiste connector voor uw tractiebatterij.
Geef bij het opladen aan voor welk laadkenmerk de oplader moet worden geconfigureerd, . Een versie voor zure of natte batterijen wordt standaard geleverd.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | CBHF2-WiFi 24V 25A |
| Breedte: | 310 mm |
| Capaciteit in Ah: | 220-315Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | CBHF2-WiFi 24V 25A |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 3.5 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Laadstroom in Ah: | 25 |
| Lengte: | 180 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |