€ 251,47*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879549
EAN:
4250889638160
Gewicht:
3.8 kg
Afmetingen:
180mm x
310mm x
100mm
(L x B x H)
Acculader van hoge kwaliteit 12V 25A IP30 voor reinigingsmachines, tractiebatterijen
Deze hoogwaardige lader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en powerfactor-correctiefilter (netfluctuaties worden gecompenseerd) maakt het voorzichtig opladen van alle soorten loodbatterijen (zuur, gel, AGM en lithium) mogelijk, verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw batterij. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten.Bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
toepassingen:
heftrucks
pallettrucks
reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur, gel, AGM (VRLA-technologie) en lithium (op aanvraag) Batterijen
Laadcurven kunnen worden geselecteerd
Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
De laadcyclus begint met Soft-Start
laag stroomverbruik
thermische beveiliging tegen oververhitting
laadstatusindicator met LED
bescherming tegen ompoling, kortsluiting en overspanning
Technische gegevens:
Aanbevolen accu -Capaciteit 5h Oplaadtijd (min./max.): 180Ah / 258Ah
Aanbevolen batterijcapaciteit 20 uur oplaadtijd (min./max.): 220Ah / 315Ah
Voltage: 12V
maximale laadstroom: 25A
Input: 230Vac +/- 15% 50-60Hz
Temperatuurbereik: -10 ° C-45 ° C
Beschermingsklasse: IP30
Maximale relatieve vochtigheid 90%
Afmetingen: 310x180x100mm
Verbinding: inclusief stekker (Sc contact) / zonder batterijconnector - wij bieden u op verzoek graag de oplader aan met de juiste connector voor uw tractiebatterij.
Geef bij bestelling het oplaadkarakteristiek aan waarvoor de oplader moet worden geconfigureerd, standaard versie voor Zure en natte batterijen geleverd.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | CBHF2 |
| Breedte: | 310 mm |
| Capaciteit in Ah: | 220-315Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | CBHF2 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 3.8 kg |
| Hoogte: | 100 mm |
| Laadstroom in Ah: | 25 |
| Lengte: | 180 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 12V |
| Techniek: | Lood |