€ 100,43*
Niet langer beschikbaar
Hoogwaardige batterijlader 24V 2,5A voor tractiebatterijen
Deze hoogwaardige oplader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en powerfactor-correctiefilter (netfluctuaties worden gecompenseerd) maakt zacht opladen mogelijk voor alle 24V-loodaccus (zuur, gel, AGM) en verlengt effectief de levensduur en handhaaft de prestaties van uw accu. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten.
Bijzonder geschikt voor het opladen van de volgende
-toepassingen:
vorkheftrucks
Palletwagen
reinigingsmachines
hefplatforms
trekkers
Eigenschappen:
geschikt voor loodzuur, gel, AGM (VRLA-technologie) accus (laadcurves) kan worden geselecteerd)
Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
Laadcyclus begint met zachte start
Laag energieverbruik
Thermische beveiliging tegen oververhitting
Laadstatusweergave met LED
Bescherming tegen omgekeerde polariteit, kortsluiting en overspanning
Technische gegevens:
- Ingang: 85Vac-264Aac, 50Hz-60Hz
- Rendement & gt 85%
- Geïntegreerde batterijontladingsindicator (batterijstatusindicator)
- Laadstatusindicator met LED
- Ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
- Laadproces volledig gestuurd door de microprocessor - Laadcurven voor zuur-, AGM- en gelbatterijen selecteerbaar
- Bescherming tegen ompoling, kortsluiting en overspanning
- Compensatie van spanningsdalingen over de lengte van de kabel
- Laadcyclus begint met zachte start
- Thermische beveiliging tegen oververhitting
- Actieve koeling met behulp van een ventilator
- Laadstroom: 2,5 A
- Spanning: 24V
- Aanbevolen batterijcapaciteit 5 uur oplaadtijd (min./max.): 5Ah / 20Ah
- Aanbevolen batterijcapaciteit 20 uur oplaadtijd (min./max.): 15Ah / 30Ah
- Afmetingen: 134x164x63mm
- Beschermingsklasse: IP30
- Aansluiting: inclusief netstekker (beschermend contact) / zonder batterijconnector - Op verzoek bieden wij u graag de oplader met stekker voor uw tractiebatterij aan.
Geef bij het bestellen aan voor welk laadkenmerk de oplader moet worden geconfigureerd. standaard wordt een versie geleverd voor zure of natte batterijen.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | CBHD1 24-2,5A |
| Breedte: | 125 mm |
| Capaciteit in Ah: | 15-30Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | CBHD1 24-2,5A |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.2 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Laadstroom in Ah: | 2,5 |
| Lengte: | 134 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |