€ 139,79*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9877259
EAN:
4250889617486
Gewicht:
1.8 kg
Afmetingen:
134mm x
164mm x
60mm
(L x B x H)
Lader van kwaliteitsbatterijen 24 V 10 A voor Traction-batterijen
Deze hoogwaardige lader van Q-Batteries is uitgerust met moderne microprocessorgestuurde technologie. Deze betrouwbare technologie met actieve koeling en powerfactor-correctiefilter (netfluctuaties worden gecompenseerd) maakt zacht laden mogelijk voor alle 24V-loodaccus (zuur, gel, AGM), verlengt effectief de levensduur en behoudt de prestaties van uw accu. Met een zeer klein, maar robuust ontwerp heeft deze automatische oplader een lager energieverbruik dan conventionele apparaten. Bijzonder geschikt voor het opladen van de volgende
-toepassingen:
vorkheftrucks
Palletwagen
Reinigingsmachines
Liften
Tractoren Technische gegevens:
- Input: 85Vac-264Aac, 50Hz-60Hz
- Efficiëntie & GT 85%
- Geïntegreerd Batterijontladingsindicator (batterijstatusindicator)
- laadstatusindicator met LED
- ongevoelig voor schommelingen in de ingangsspanning
- laadproces volledig gecontroleerd door de microprocessor
- laadcurven voor zuur-, AGM- en gelbatterijen selecteerbaar
- bescherming tegen Omgekeerde polariteit, kortsluiting en overspanning
- Compensatie van spanningsvallen over de lengte van de kabel
- Laadcyclus begint met zachte start
- Thermische beveiliging tegen oververhitting
- Actieve koeling met een ventilator
- Laadstroom: 10A
- Voltage: 24V
- Aanbevolen batterijcapaciteit 5 uur oplaadtijd (min./max.): 60Ah / 100Ah
- aanbevolen batterijcapaciteit 20 uur oplaadtijd (min./max.): 60Ah / 100Ah
- afmetingen: 134x164x63mm
- beschermingsklasse: IP30
- Aansluiting: inclusief netstekker (beschermend contact) / zonder accustekker - op aanvraag bieden wij u graag de oplader met passende stekker voor uw tractiebatterij aan.
Geef bij het bestellen aan voor welk laadkenmerk de oplader moet worden geconfigureerd. standaard wordt een versie geleverd voor zure of natte batterijen.
Verdere hoogfrequente laders op aanvraag.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | CBHD1-24-10 |
| Breedte: | 164 mm |
| Capaciteit in Ah: | 60-100Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | CBHD1-24-10 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 1.8 kg |
| Hoogte: | 60 mm |
| Laadstroom in Ah: | 10 |
| Lengte: | 134 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | energiebesparende hoogfrequente lader |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | Lood |