€ 522,97*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9877873
EAN:
4250889617615
Gewicht:
57 kg
Afmetingen:
470mm x
465mm x
700mm
(L x B x H)
Q-Batteries oplader 50Hz 48V 50A (zonder stekker)
De goedkope en robuuste Q-Batteries driefasige oplader is optimaal ontworpen voor het opladen van 48V loodaccus in industriële vrachtwagens (bijv. Vorkheftrucks, tractoren, transportvoertuigen) ) die worden gebruikt bij eenploegendienst. Deze oplader werkt microprocessorgestuurd en dus zeer effectief en economisch, waardoor de levensduur van de batterij en de beschikbare capaciteit aanzienlijk worden verbeterd en geoptimaliseerd.bijzonder geschikt voor het laden van de volgende
toepassingen:
hefplatforms
trekkers
vorkheftrucks
Eigenschappen:
U > kostenbesparend
geschikt voor loodaccus (nat)
oplaadtijd 10-12 uur
bescherming tegen overlading
50Hz oplader
gegevensweergave
technische gegevens:
< / U> Aanbevolen batterijcapaciteit (min.): 250Ah
Aanbevolen batterijcapaciteit (max.): 310Ah
Netspanning: 400V +/- 5%
Spanning: 48V
maximale laadstroom : 50A
Kenmerk: WA
Afmetingen (LxBxH): 470x465x700mm
Aansluiting: zonder netvoeding en batterijstekker - wij bieden u op aanvraag graag de oplader aan met de passende stekker voor uw tractiebatterij.
Geef bij uw bestelling aan voor welk laadkenmerk de lader moet worden geconfigureerd, wordt standaard een versie geleverd voor zure of natte accus.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | 48V50A |
| Breedte: | 465 mm |
| Capaciteit in Ah: | 250-310Ah |
| Categorie: | Auto acculader, Boot acculader, Camper acculader, Caravan acculader, Golfkar acculader, Motor acculader, Quad acculader, Scooter acculader, Scootmobiel acculader, Vrachtwagen acculader |
| Fabrikantcode: | 48V50A |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 57 kg |
| Hoogte: | 700 mm |
| Laadstroom in Ah: | 50 |
| Lengte: | 470 mm |
| Merk: | S.P.E. |
| Productlijn: | 3-fase lader |
| Spanning in volt: | 48V |
| Techniek: | Zuur |