€ 111,84*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9888918
EAN:
4250889683757
Gewicht:
19 kg
Afmetingen:
125mm x
mm x
166mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor A Mobility Centra, Baja, GT Rolstoel 24V 2 x 12V 30Ah
De set bestaat uit: 2x Universal Power UPC12-30,
De AGM accu is geschikt voor:
De hoogwaardige cyclusaccu is geschikt voor gebruik in scooters, scootmobiel, rolstoelen en elektrische scooters,
Hoogwaardige cyclusbatterij van Universal Power
De Vervangingsbatterij voor A Mobility Centra, Baja, GT Rolstoel 24V 2 x 12V 30Ah is compatibel met de A Mobility Centra, Baja, GT, Het totale vermogen van de set is 24V met een nominale capaciteit van 30Ah, De accu heeft een F13 (M5) aansluiting met een 0 circuit,
Afmetingen:
De batterijen meten ieder 166mm x 175mm x 125mm (LxBxH) en wegen samen 19kg,
Voordelen
- zeer geringe zelfontlading
- geregelde klep
- geheel onderhoudsvrij
- lange levensduur tot 10 jaar
| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 175 mm |
| Categorie: | Batterij |
| Gewicht: | 19 |
| Hoogte: | 125mm |
| Lengte: | 166 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |