€ 43,55*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9888839
EAN:
4250889682972
Gewicht:
9 kg
Afmetingen:
151mm x
98mm x
105mm
(L x B x H)
Vervangingsbatterij voor Access Point AXS32,AXS32P Rolstoel 24V 2 x 12V 12Ah
Deze bundel bevat: 2x Universal Power UPC12-12,De cyclusbatterij is geschikt voor:
De hoogwaardige cyclusaccu van Universal Power is geschikt voor toepassingen zoals elektrische scootmobielen, en rolstoelen,Betrouwbare AGM cyclusaccu van Universal Power
Deze vervangende accu is compatibel met de Access Point AXS32, AXS32P, heeft een totale spanning van 24V en een nominale capaciteit van 12Ah, De accu heeft een F2 (6,3mm) aansluiting met een 0 circuit,Afmetingen:
De afmetingen van de batterij zijn 151mm x 98mm x 105mm (LxBxH) met een totaal gewicht van 9kg,Voordelen
zeer geringe zelfontladinggeregelde klepgeheel onderhoudsvrijlange levensduur tot 10 jaar| Aantal stuks: | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Breedte: | 98 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Gewicht: | 9 |
| Hoogte: | 105mm |
| Lengte: | 151 mm |
| Merk: | Universal |
| Productlijn: | vervangingsbatterij |