€ 3.415,12*
Niet langer beschikbaar
Heftruckaccu 24V 6 PzS 750Ah (741 x 421 x 627mm L/B/H) via 57014033
Incl. Aquamatik (automatisch vulsysteem) en celconnectoren
Eindgeleiders of stekkers zijn niet bij deze aanbieding inbegrepen. Als u een eindgeleider met een stekker nodig heeft, geef dan de lengte van de kabel en het exacte type stekker door.
De aandrijfaccu's van de PzS-serie zijn ideale energieopslagplaatsen voor industriële vrachtwagens, reinigingsmachines, wegvoertuigen, tractoren en andere elektrische voertuigen met een hoge energiebehoefte en zware cyclische belastingen.
gesloten, robuuste loodzuuraccutechnologie met vloeibare elektrolyt
bewezen buisplaattechnologie voor hoge prestaties en betrouwbaarheid
hoge cyclusstabiliteit en hoge energiedichtheid
Als u uw oude accu retourneert, zal het terugbetalen afhankelijk van het gewicht en u een tegoedbon geven.
Weet u niet zeker welke accu geschikt is voor uw truck? Onze voertuigcatalogus helpt u bij uw keuze. 
Afbeelding vergelijkbaar.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9883148 |
| Bodembevestiging: | B00 |
| Breedte: | 421 mm |
| Capaciteit in Ah: | 750Ah |
| Categorie: | Boot accu, Heftruck accu |
| Fabrikantcode: | Q9883148 |
| Garantie: | 1 jaar |
| Gewicht: | 537 kg |
| Hoogte: | 627 mm |
| Lengte: | 741 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Onderhoudsvrij: | Nee |
| Oplaadbaar: | Ja |
| Pooluitvoering: | Insert schroef |
| Productlijn: | PZS |
| Schakelschema: | DIN C |
| Spanning in volt: | 24V |
| Techniek: | PzS |
| Type (soort): | Tractiecel |
| Vooraf opgeladen: | Ja |