€ 3,36*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880822
EAN:
4250889656843
Gewicht:
0.2 kg
Afmetingen:
850mm x
6mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
Accukabel 6 mm² x 100 mm met kabelschoenen M5| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880822 |
| Breedte: | 6 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9880822 |
| Gewicht: | 0.2 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 850 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M5 |
| Productlijn: | Connector |