€ 487,03*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880780
EAN:
4250889660925
Gewicht:
33 kg
Afmetingen:
597mm x
197mm x
122mm
(L x B x H)
De uitwisselingsmodule is volledig gemonteerd en kan eenvoudig worden vervangen door uw oude accu. Afhankelijk van het UPS-model zijn meerdere modules vereist. Voor een krachtige UPS moeten alle modules van een UPS tegelijkertijd worden vervangen.
De batterijen zijn geen originele APC-oplaadbare batterijen, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.
De ruilkit is geschikt voor de volgende APC-modellen: < BR> SURTD3000XLIX322, SRT5KXLI, SRT5KRMXLI, SRT5KRMXLW-HW, SRT6KXLI, SRT6KRMXLI,
Als een UPS uit meerdere modules bestaat, moeten alle modules altijd tegelijkertijd worden vervangen.
Voor het volgende model heeft u 2 modules nodig voor vervanging: SR , SRT8KRMXLI, SRT10KXLI, SRT10KRMXLI, SRT192BP, SRT192RMBP, SRT192BP2, SRT192RMBP2
De batterijen zijn geen originele APC-oplaadbare batterijen, maar een vervangend product van hoge kwaliteit.
De ruilkit is geschikt voor de volgende APC-modellen: < BR> SURTD3000XLIX322, SRT5KXLI, SRT5KRMXLI, SRT5KRMXLW-HW, SRT6KXLI, SRT6KRMXLI,
Als een UPS uit meerdere modules bestaat, moeten alle modules altijd tegelijkertijd worden vervangen.
Voor het volgende model heeft u 2 modules nodig voor vervanging: SR , SRT8KRMXLI, SRT10KXLI, SRT10KRMXLI, SRT192BP, SRT192RMBP, SRT192BP2, SRT192RMBP2
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880780 |
| Breedte: | 197 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9880780 |
| Gewicht: | 33 kg |
| Hoogte: | 122 mm |
| Lengte: | 597 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Module |