€ 7,93*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880431
EAN:
4250889654498
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
170mm x
9.44mm x
0mm
(L x B x H)
Flex connector 70mm² x 300mm (doorsnede x lengte) voor het aansluiten van accus in troggen van industriële vrachtwagens
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880431 |
| Breedte: | 9.44 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9880431 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 170 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | Connector |