€ 21,34*
Niet langer beschikbaar
Productnummer:
9880320
EAN:
4250889652647
Gewicht:
0.5 kg
Afmetingen:
2000mm x
35mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
Accukabel 35 mm² x 2000 mm met kabelschoenen M8| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880320 |
| Breedte: | 35 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9880320 |
| Gewicht: | 0.5 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 2000 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M8 |
| Productlijn: | Connector |