€ 3,21*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880267
EAN:
4250889644659
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
160mm x
25mm x
4mm
(L x B x H)
Platte connector 144 mm M6
Voor het aansluiten van batterijen.
Afstand tussen de gaten: 144 mm
Voor het aansluiten van batterijen.
Afstand tussen de gaten: 144 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880267 |
| Breedte: | 25 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9880267 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 4 mm |
| Lengte: | 160 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M6 |
| Productlijn: | Connector |