€ 2,02*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9880177
EAN:
4250889652630
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
170mm x
2.5mm x
0mm
(L x B x H)
Hoogwaardige celconnector
Accukabel 2,5 mm² x 170 mm met platte contactdozen FSH voor Faston 6.3 F2| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9880177 |
| Breedte: | 2.5 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9880177 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 170 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | F2 (6,3mm) |
| Productlijn: | Connector |