€ 14,75*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879980
EAN:
4250889641184
Gewicht:
0.1 kg
Afmetingen:
430mm x
45mm x
45mm
(L x B x H)
Met deze zuurheffer kan de elektrolytdichtheid van de afzonderlijke cellen in een heftruckbatterij worden gecontroleerd. Het meetresultaat wordt gelezen op een duidelijk leesbare schaal en geeft informatie of de batterij moet worden opgeladen of niet.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879980 |
| Breedte: | 45 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879980 |
| Gewicht: | 0.1 kg |
| Hoogte: | 45 mm |
| Lengte: | 430 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Zuur tester |