€ 2,36*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879762
EAN:
4250889636753
Gewicht:
0.01 kg
Afmetingen:
860mm x
965mm x
0mm
(L x B x H)
Praktische schouderband geschikt voor cyclische batterijen van Q-Batteries type 12LCP-75
Om de batterij beter te kunnen transporteren en plaatsen, wordt de praktische riem met kliksluiting eenvoudig om de batterij vastgemaakt.
Afmetingen: 860 x 965 mm
Om de batterij beter te kunnen transporteren en plaatsen, wordt de praktische riem met kliksluiting eenvoudig om de batterij vastgemaakt.
Afmetingen: 860 x 965 mm
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879762 |
| Breedte: | 965 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879762 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 860 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Draagriem |