€ 5,14*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879683
EAN:
4250889643089
Gewicht:
0.083 kg
Afmetingen:
95mm x
11mm x
0mm
(L x B x H)
Accupoolconnector in lastechnologie 95 mm² x 95 mm lengte M10
Gebruik deze kabels om uw accus in serie of parallel te verbinden.
Net als in de afbeelding toont de afbeelding een andere Lengte en doorsnede indien nodig.
Gebruik deze kabels om uw accus in serie of parallel te verbinden.
Net als in de afbeelding toont de afbeelding een andere Lengte en doorsnede indien nodig.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879683 |
| Breedte: | 11 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879683 |
| Gewicht: | 0.01 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 95 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Pooluitvoering: | M10 |
| Productlijn: | Connector |