€ 83,48*
Leverbaar, levertijd: 3-7 werkdagen
Productnummer:
9879681
EAN:
4250889635787
Gewicht:
1 kg
Afmetingen:
0mm x
0mm x
0mm
(L x B x H)
Vulpistool voor Aquamatik trolley 26l
Als uw accu geen aquamatic systeem heeft, kunt u de mobiele Aquamatik trolley gebruiken met dit vulpistool. Het waterpistool heeft een geschikte connector voor de snelle koppeling van het watervoertuig.
Als uw accu geen aquamatic systeem heeft, kunt u de mobiele Aquamatik trolley gebruiken met dit vulpistool. Het waterpistool heeft een geschikte connector voor de snelle koppeling van het watervoertuig.
| Aantal stuks: | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Artikelconditie: | Nieuw |
| Artikelnummer: | Q9879681 |
| Breedte: | 0 mm |
| Categorie: | Accessoires |
| Fabrikantcode: | Q9879681 |
| Gewicht: | 1 kg |
| Hoogte: | 0 mm |
| Lengte: | 0 mm |
| Merk: | Q-Batteries |
| Productlijn: | Vulpistool |